Pro 112010
 

Firma Topaz Labs vydala nejnovější verzi maskovacího plug-inu pro Adobe Photoshop ReMask 3. Tato nová verze má aktualizované uživatelské rozhraní, novou sadu nástrojů, novou sadu štětců, vylepšenou technologii maskování, automatickou tvorbu vrstev a vylepšené workflow.

 

 

Plug-in ReMask 3 je navržen tak, aby se vypořádal s některými běžnými fotografickými a designovými úkoly, jako je výměna pozadí a izolace některých obrazových prvků. Takže složité konstrukce a selektivní úpravy se stávají daleko jednoduššími. Masky a výběry jsou důležitou součástí selektivních úprav, takže pro uživatele je důležité mít po ruce komplexní nástroj, který pomáhá řešit řadu kreativních postupů. ReMask 3 nabízí nejjednodušší postup při maskování, což je v tomto plug-inu až neuvěřitelně snadné. Plug-in umožňuje uživatelům vymazat nechtěné oblasti a předměty z fotografie doslova na několik málo kliknutí myší.

Pracovní prostředí plug-inu ReMask 3

Pracovní prostředí plug-inu ReMask 3

 

Plug-in je plně kompatibilní s Windows a s Mac OS založených na Intelu. Pracuje s Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Elements a Corel Paint Shop Pro. Topaz ReMask 3 se prodává do 1 ledna 2011 za propagační cenu 49,99 USD, pak bude jeho cena 69,99 USD. ReMask 3 je také součástí balíčku Topaz Photoshop, který nabízí fotografům kompletní sadu nástrojů pro vylepšení obrazu pro všechny druhy zpracování. Tato sada nástrojů přijde na 199,99 USD.

Ukázka práce plug-inu: před a po

Ukázka práce plug-inu: před a po

 

Ukázka práce plug-inu: před a po

Ukázka práce plug-inu: před a po

 

Video-tutoriál názorně ukazuje, jak snadná práce s plug-inem je:

 

Více informací o plug-inu ReMask 3 a zkušební verzi najdete na domovských stránkách www.topazlabs.com/remask.

Zdroj: www.dpreview.com

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)