Led 042011
 

Společnost Lexar Media, přední světový dodavatel paměťových produktů pro digitální média, představila novou vysokokapacitní paměťovou kartu typu SDXC s kapacitou 128 GB s garantovanou minimální přenosovou rychlostí 133x (20MB/s).

 

 

Tato karta umožňuje uložit až 48 hodin záznamu videa ve FullHD, velké množství fotografií a rychlé ukládání fotografií na kartu při sériovém snímání, ve všech zařízeních, kompaktibilními s SDXC. Karta také umožňuje rychlý přenos dat do počítače. Karta se bude dodávat s nejnovější verzí softwaru Lexar Image Rescue pro spolehlivou obnovu vašich fotografií nebo videosekvencí, ať už byly z karty smazány, nebo byla karta poškozena.

 

lexar_128

Všechny produkty Lexar media jsou testovány v Lexar Quality Labs, což je zařízení, kde se média testují na více než 800 digitálních zařízení, aby se zaručila spolehlivost a kompatibilita médií. Lexar Profesional SDXC karty obsahují i omezenou doživotní záruku a bezplatnou technickou podporu.

Spolu s kartou o kapacitě 128GB byla uvedena i karta stejného typu, ale s poloviční kapacitou, tedy 64GB. Karty by měly být k dispozici v prvním čtvrtletí roku 2011 a jejich cena by měla být 699,99USD za 128GB a 399,99USD za 64GB verzi.

Zdroj: Lexar

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)