Bře 272011
 
rogue-grid

Rogue Grig 3 in 1 firmy ExpoImaging a FlashRotator firmy RayFlash, to jsou dvě novinky v příslušenství pro Vaše externí blesky.

 

 

Rogue Grip 3 in 1

Rogue Grip 3 in 1 je nový přírůstek do produktové řady Rogue FlashBlender. Rogue Grip jsou tři unikátně navržené mřížky – voštiny, které nasměrují světlo blesku ve třech úhlech: 16°, 25° a 45°. Rogue Grip lze nasadit na jakýkoliv blesk pomocí nastavitelného popruhu. Vše se dá zabalit do malého nylonového obalu, takže v brašně vám nezabere příliš místa. Inovativní design umožňuje snadnou výměnu jednotlivých mřížek a také použití gelových filtrů.

rogue-grid

Po připojení na zdroj světla (blesk) se světlo nasměruje podle použité mřížky v určitém úhlu. Můžeme tak velmi kreativně pracovat se světlem, lze tak zdůraznit jen určitou část záběru, texturu nebo barvu a vytvořit tak požadovanou atmosféru či náladu snímku. Použitá mřížka určuje velikost osvětleného místa.

Firma ExploImaging vyvíjí, vyrábí a distribuuje inovativní příslušenství pro fotografický trh. Rogue Grid 3 in 1 lze pořídit za 49.95 USD.

www.expoimaging.com

 

RayFlash Flash Rotator

Další unikátní produkt firmy RayFlash – 360° otočný držák blesku. Rotátor umožňuje plynulé nastavení blesku v jakékoliv poloze kolem objektivu. Díky propojení blesku s tělem fotoaparátu pomocí kabelu jsou zachovány všechny funkce blesku a komunikace s tělem. Montáž rotátoru je snadná, není třeba žádné speciální nářadí. V příslušenství najdete i sadu držáků pro různé typy fotoaparátů. Vyrábí se však pouze pro fotoaparáty Nikon a Canon.

Rotator lze pořídit za 154.80 £.

flash_rotator

www.flaghead.co.uk

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)