Dub 212011
 

9.dubna 2011 se v Istanbulu konalo výroční zasedání asociace časopisů Technical Image Press Association (TIPA), na kterém se, mimo jiné, hlasovalo pro nejlepší fotografické, tiskové a zobrazovací produkty. Zasedání TIPA se koná každoročně a editoři časopisů na něm vždy hlasují o nejlepší výrobky uvedené na trh za posledních dvanáct měsíců.

 

Valná hromada vybrala ty nejlepší produkty ve 40 kategoriích. Doposud, za celou jedenadvacetiletou historii udělování ocenění, TIPA udělila více než 430 ocenění pro produkty od více než 70 společností z 15 zemí světa. TIPA má členy v devíti evropských státech, v Austrálii, Kanadě, Číně, USA a Jižní Africe. Nově se TIPA rozrostla o japonské sdružení CJPC, které sdružuje 11 fotografických časopisů v Japonsku.

Mezi oceněnými produkty jsou výrobky různých značek, např. Canon, Fujifilm, Pentax, Olympus, LG, Panasonic a další. Celý seznam oceněných produktů včetně jejich krátkého popisu najdete na stránkách TIPA.

 

Ocenění TIPA Awards 2011

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)