Dub 292011
 
leica-i9-concept-camera-iphone

Fototelefonů je na trhu nepřeberné množství. Každý výrobce již má ve svých telefonech zabudován i fotoaparát. Jejich kvalita však není nijak valná. Ale spojíme-li dohromady skvělý „chytrý“ telefon a velký digitální fotoaparát? LEICA i9 je projekt, který se zabývá spojením dvou skvělých produktů. Vynikající fotoaparát LEICA s „chytrým“ telefonem iPhone4.

 

I9 byl navržen v duchu „Kompliment bez kompromisů“. Cílem bylo vytvořit fotoaparát, kterým můžete fotografovat a pak sdílet své fotografie a videa kdykoliv a kdekoliv. I9 nabízí nezávislý profesionální kamerový systém s ultra-kompaktním tělem, které slouží jako robustní ochranné pouzdro pro iPhone4. I9 v sobě kombinuje vysoký výkon fotoaparátu Leica (snímač CMOS s efektivním rozlišením 12,1 MPx, profesionální objektiv s 8-mi násobným zoomem) a vynikající vlastnosti telefonu iPhone4. Leica i9 má nadčasový design a zahrnuje i podporu pro budoucí generace iPhonů.

 

leica-i9-concept-camera-iphone

leica-i9-concept-camera-iphone

 

Propagační stránky konceptu: www.blackda.com

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)