Kvě 212011
 
Lexar Professional USB 3.0 Dual Slot

Firma Lexar® uvádí na trh novinku, a to čtečku karet Lexar® Professional USB 3.0 Dual-Slot. Čtečka podporuje, jak už z názvu vyplývá, nový standard přenosu dat USB 3.0. Výrobce uvádí, že přenos Vašich dat z karty do počítače je až 5x rychlejší, než u standardu USB 2.0.

 

 

Lexar® Professional USB 3.0 Dual-Slot využívá SuperSpeed USB 3.0 technologii, která vám umožní stahovat fotografie (data) z paměťových karet do počítače až pět krát rychleji než USB 2.0. Čtečka má dva sloty – jeden pro CF karty a druhý pro SD karty. Můžete tak snadno přenášet data z jedné karty na druhou, nebo stahovat data z obou karet najednou. LED kontrolka signalizuje činnost čtečky, snadno se tak pozná, jsou-li již data přenesena. Kompatibilita se standardem USB 2.0 je zachována, stejně tak i pro starší CF/SD karty. Cena čtečky je 49,99 USD.

 

Lexar Professional USB 3.0 Dual Slot

 

  • Čtečka využívá SuperSpeed USB 3.0 technologii pro vysokorychlostní převod souborů s rychlostí až 500MB/s (v závislosti na konfiguraci počítače a rychlosti karty)
  • Umožňuje stahovat data z obou karet najednou, popř. přenášet data z jedné karty na druhou.
  • Pop-up design chrání sloty pro paměťové karty.
  • Podporuje nejnovější paměťové karty UDMA CompactFlash, SDXC a SD UHS-I
  • Zpětně kompatibilní se standardními kartami CF, SD a SDHC a také se zařízeními USB 2.0

Více na www.lexar.com.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)