Kvě 262011
 
Leica V-LUX 30

Leica představila novinku ve svém portfoliu kompaktů. Tou novinkou je Leica V-Lux 30, 14-ti megapixelový superzoom se stabilizovaným 16-ti násobným zoomem. Kompakt nabízí také video ve formátu FullHD 1080i ve AVCHD, souvislé snímání rychlostí 10fps v plném rozlišení, vestavěný GPS modul a možnost vytvářet 3D obrázky.

 

Leica Camera AG představuje nový digitální kompaktní fotoaparát s 15,1 MPx snímačem (14,1 MPx efektivně) s názvem Leica V-Lux 30. Oproti svému předchůdci V-Lux 30 disponuje objektivem DC Vario-Elmar s rozšířeným rozsahem ohniskových vzdáleností a nový 3″ LCD dotykový displej, který zaručuje rychlé a jednoduché ovládání. Spolu s množstvím automatických funkcí a s možností i manuálního nastavení, je Leica V-Lux 30 ideálním univerzálním fotoaparátem pro celou rodinu. Navíc jeho GPS funkce a možnost natáčet videosekvence ve FullHD 1080i-AVCHD je ideálním společníkem pro zachycení všech životních momentů.

 

 

Leica V-LUX 30

 

Objektiv Leica DC Vario-Elmar 4,3-68,8 mm f/3,3-5,9 ASPH (24 – 384 mm EQ 35mm) má rozšířený rozsah ohniskových vzdáleností. Díky tomuto výkonnému zoom objektivu poskytuje Leica V-Lux 30 vynikající kvalitu obrazu a pokrývá širokou škálu fotografických disciplín, od širokých záběrů krajiny až po záběry vzdálených předmětů.

Nový snímač typu CMOS 1/2,33″ zaručuje vynikající kvalitu obrazu. Umožňuje snímat rychlostí 10 snímků za sekundu v plném rozlišení, nebo 60 snímků za sekundu se sníženým rozlišením. Nový 3D režim umožňuje uživatelům pořizovat kreativní snímky. V tomto režimu fotoaparát kombinuje dva vhodné záběry a ukládá je jako 3D obraz ve formátu MPO.

Leica V-LUX 30

Nový 3″ LCD dotykový displej umožní ovládat fotoaparát pouhým dotykem prstu. LCD má rozlišení 460.000 px. Díky integrovanému GPS modulu fotoaparát zaznamená zeměpisné souřadnice místa pořízení fotografie a přesný čas expozice ke každé fotografii a uloží je do EXIFu.

Leica V-Lux 30 bude k dispozici začátkem června 2011. Bude dodávána spolu s Adobe® Photoshop® Elements 9 pro zpracování obrazu, a Adobe® Premiere® Elements 9 pro zpracování videa. Doporučená cena bude £550.

Technická specifikace a další informace najdete na www.leica.de.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)