Čvc 112011
 
cokin_tokina

Nedlouho poté, co se spojily firmy Kenko a Tokina v jednu společnost, získala tato společnost francouzského výrobce fotografických a filmových filtrů a příslušenství Cokin SAS. Firma Cokin se přejmenuje na Cokin France SASU, ale nadále zůstane nezávislou společností a zachová si původní výrobu, marketing a celosvětovou distribuční síť.

 

Obchodní ředitel firmy Cokin, Marc Heintz, řekl: „Kenko nám přinese silnou podporu ve financování a dodávky surovin, které nám umožní rozšířit naše portfolio výrobků a přinést na trh nové inovativní produkty“.

Pan Toru Yamanaka (prezident Kenko-Tokina Co, Ltd) řekl: „Vždy jsem byl ohromen tvořivostí firmy Cokin, obdivuji a respektuji profesionalitu produktů a francouzskou vynalézavost. Jsem velmi hrdý na to, že mohu tohoto výrobce filtrů a příslušenství přivítat v našem týmu“.

Díky tomuto spojení budou moci obě společnosti rozšířit své služby, zůročit tak své znalosti a nadšení v nových výrobcích.

VAU!

 

cokin_tokina

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)