Čvc 142011
 
Pentax 645D Special Edition

Pentax oznámil speciální limitovanou edici svého středoformátového fotoaparátu Pentax 645D při příležitosti vítězství tohoto modelu v Camera Grand Prix Japonska 2011 „Fotoaparát roku“. Fotoaparát je nalakován červenou barvou, dodávat se bude se speciálním řemínkem a ve stylové, dřevěné bedýnce. Kolik kusů takto „vybaveného“ fotoaparátu bude k dispozici však Pentax neoznámil.

 

Pentax už dříve vydal speciální edici svého Pentax K10D při příležitosti vítězství ve stejné soutěži v roce 2007. Pentax plánuje vyrábět fotoaparát 645D pouze na zakázku, kdy dodací lhůta bude minimálně čtyři měsíce. Součástí dodávky bude:

  • Fotoaparát Pentax 645D
  • Speciální kožený řemínek
  • Matnice Center-Spot-Matte
  • Speciálně navržená dřevěná bedýnka, ve které to všechno bude krásně uloženo.

 

Pentax 645D Special Edition

Pentax 645D je výkonná digitální zrcadlovka středního formátu se snímačem s vysokým rozlišením 40 MPx, který nabízí vyjímečnou spolehlivost a vynikající funkčnost. Fotoaparát byl vybrán jako Fotoaparát roku 2011 pro řadu originálních a vynikajících vlastností, včetně spolehlivého, prachotěsného a povětrnostním vlivům odolného těla, které pracuje při teplotách až -10°C.

Pentax 645D Special Edition

Více se o Pentax 645D dovíte na www.pentaxwebstore.com.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)