Čvc 202011
 
hama_skener_02

Hama uvedla na trh nový skener, který umožňuje digitalizaci fotografií o rozměrech 10 x 15 cm nebo menší a skenování negativů. Fotografii 10 x 15 cm Hama „Combo“ Photo Scanner naskenuje za 5 sekund při 300ppi a filmový pás o šesti snímcích za 10 sekund při 1200ppi. Výsledek je pak možné přenést do počítače, nebo do digitálního rámečku, popř. uložit na paměťové karty typu SD.

 

Hama „Combo“ Photo Scanner je vybaven i integrovanou čtečkou karet pro SD, SDHC, MMC, MS a MS Pro. Skener lze připojit k počítači pomocí USB kabelu, je podporována rychlost přenosu dat USB 2.0. Skener má integrované samočistící funkce, které brání proniknutí malým částečkám vody na snímací čočky, které se mohou vyskytnout při častém používání.

 

Hama „Combo“ Photo Scanner bude k vidění na veletrhu IFA, který se bude konat 2. – 7. září 2011 v Berlíně. Cena skeneru je 89 €.

Více na www.hama.de.

hama_skener_02

 

  One Response to “Hama Combo Photo Scanner”

  1. […] von Kundenmeinungen zu lesen.   Klicken Sie hier!         bit.ly Hama Combo Foto-ScannerAuf dieser Seite finden Sie ein Video zu dem o.g. Thema rund um Scanner. Wenn Sie wissen wollen, was…r zu kaufen, dann klicken Sie hier auf diesen Link; damit kommen Sie auf unsere Homepage mit vielen […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)