Srp 152011
 
Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC

Společnost Delta, výhradní distributor značky Samyang pro Evropu, informovala o blížícím se termínu uvedení nového objektivu na trh – Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC. Jedná se o nový, širokoúhlý objektiv, který se skládá ze 13 čoček ve 12 skupinách, 4 čočky jsou vyrobeny ze skla s nízkým rozptylem světla (ED) a další dvě jsou opatřeny několikanásobnými UMC vrstvami. Objektiv je určen pro většinu známých značek fotoaparátů.

 

Ohnisková vzdálenost 24 mm je ideální pro většinu fotoaparátů. Pro fotoaparáty s fullframe snímačem je toto ohnisko vhodné pro fotografování krajiny, architektury, či street foto. Pro fotoaparáty se snímačem APS-C se zase tento objektiv bude hodit k fotografování reportáží. No a pro fotoaparáty založené na Four Thirds systému získáme universální ohnisko 48 mm. Objektiv se bude vyrábět s bajonetem pro Nikon AE, Canon, Four Thirds, Pentax, Samsung a Sony Alpha NX.

Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC

Objektiv by měl být k dispozici na konci tohoto roku, popřípadě na začátku roku příštího (2012). Ceny zatím nejsou stanoveny.

Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC

Zdroj: www.samyang.pl

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)