Srp 182011
 
Epson PX830FWD

Firma EPSON oznámila uvedení na trh tří nových tiskren. Zatímco jedna z nich, multifunkční EPSON Stylus SX535WD, patří mezi tiskárny pro „obyčejný“ domácí tisk dokumentů, skenování a kopírování dokumentů a příležitostný tisk fotografií, další dvě novinky se budou snažit získat přízeň všech fotografů, kteří si rádi tisknou své fotografie sami. Jedná se o modely EPSON Stylus Photo PX 830FWD a EPSON Stylus Photo PX730WD.

 

EPSON Stylus Photo PX 830FWD a EPSON Stylus Photo PX730WD

EPSON Stylus Photo PX 830FWD a EPSON Stylus Photo PX730WD jsou nové multifunkční tiskárny určené pro domácí tisk fotografií. Byly speciálně navrženy pro fotografy, kteří chtějí tisknout své obrázky v té nejlepší kvalitě. Díky zabudované Wi-Fi technologii mohou uživatelé snadno tisknout své dokumenty, aniž by byli uvázáni u počítače.

EPSON Stylus Photo PX730WD je tiskárna určena pro všechny, kteří by rádi tiskli své fotografie, ale potřebují také tisknout i dokumenty, skenovat a kopírovat. Model EPSON Stylus Photo PX 830FWD nabízí domácí tisk fotografií ve vysokém rozlišení a mnoho funkcí pro tisk, kopírování, skenování a faxování. Obě tiskárny používají pro tisk fotografií fotografický inkoust Claria, který zvládne tisk fotografií s vysokým rozlišením a zároveň je dostatečně universální, aby zvládl i tisk jiných dokumentů. Automatické Wi-Fi připojení tiskárny do domácí sítě je velmi jednoduché, tiskárna sama vyhledá síť, ke které se pak může připojit. Tiskonout tak lze nejen z notebooku, ale i ze smartphonu či jiného mobilního zařízení.

Tiskárny budou k dispozici od září 2011 za cenu 259,99 liber za PX730WD, respektive za 299,99 liber za PX830FWD.

 

Epson PX830FWD

 

Epson Stylus SX535WD

Multifunkční zařízení Epson Stylus SX535WD nabízí skenování, kopírování a tisk dokumentů do formátu A4 a je vhodné pro domácí použití pro rychlý tisk fotografií a oboustranný tisk dokumentů. Tiskárna používá čtyři samostatné inkoustové kazety s inkoustem Epson DURABrite Ultra. Práci doma může zpříjemnit možnost připojení tiskárny do domácí sítě pomocí Wi-Fi. Zařízení je také vybaveno čtečkou SD, xD a MS karet a velkým LCD displejem pro snadný tisk bez použití počítače.

Tiskárna bude k dispozici od září 2011.

 

Epson SX535WDE

 

Zdroj: www.epson.com

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)