Zář 082011
 
Nikon D3100 Red

Společnost Nikon po vzoru jiných výrobců fototechniky uvedla na trh digitální zrcadlovku Nikon D3100 v červené barvě a je to první digitální fotoaparát od Nikonu, který má jiné barevné provedení, než černé. Barva je však jedinou změnou tohoto modelu, který byl uveden na trh v srpnu loňského roku.

 

Tisková zpráva:

Poprvé v historii Nikonu byl zařazen do portfolia výrobků model s jiným barevným provedením, než černým. Model Nikon D3100 RED bude k dispozici koncem zárří. Nikon D3100 je populární digitální zrcadlovka určená pro začínající fotografy. Díky modernímu a intuitivnímu řešení umožňuje model D3100 pořizovat skvělé snímky a videozáznamy bez nutnosti složitého nastavování. Nikon D3100 RED je stejně jako D3100 vybaven snímačem CMOS s rozlišením 14,2 MPx, manuální režim, funkce záznamu videa v rozlišení Full HD a režim Live View.

Příšerné, ale proti gustu – žádný dišputát.

Nikon D3100 Red
Nikon D3100 Red

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)