Zář 172011
 
SanDisk Eye-Fi

Společnost Exe-Fi oznámila zahájení rozsáhlé spolupráce se společností SanDisk. Obě společnosti představily řadu paměťových karet SanDisk Eye-Fi, které budou k dispozici v Evropě, na Středním východě a v Africe díky distribučních sítí firmy SanDisk.

 

 

SanDisk Eye-Fi karty umožní uživatelům okamžitý přenos právě pořízených fotografií a videí z fotoaparátu či kamery přímo do počítače, smartphonu nebo tabletu, nebo jiného zařízení připojeného do sítě pomocí Wi-Fi. Dá se tak okamžitě sdílet pořízené fotografie nebo videa pomocí sociálních sítí s ostatními uživateli.

„Eye-Fi je pohodlné a bezdrátové řešení a naše kvalitní flash paměti umožní uživatelům snadno zálohovat, organizovat a sdílet digitální fotografie a videa. Nyní mohou uživatelé pořídit fotografie, pomocí mobilního zařízení je přenést na sociální sítě a sdílet je s celým světem. A to vše bez vyjmutí paměťové karty z fotoaparátu!“ – řekl Pascal de Boer, vícepresident společnosti SanDisk.

 

SanDisk Eye-Fi

 

SanDisk Eye-Fi se vyrábějí s kapacitou 4 GB nebo 8 GB, podporují rychlostní třídu Class 4 a Wi-Fi standart 802.11.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)