Manfrotto LINO – nové brašny a oblečení pro fotografy

Manfrotto LINO je nová řada brašen a oblečení pro fotografy. Tato nová řada produktů LINO zahrnuje bundy a brašny pro muže i ženy, které v sobě kombinují funkční požadavky profesionálního fotografa se stylovým a estetickým italským designem. Výsledkem jsou oblečení a doplňky, které jsou nejen módní, ale hlavně praktické. Lehké a prodyšné materiály, čisté linie střihu, precizní úroveň zpracování – to jsou jen některé vynikající vlastnosti výrobků Manfrotto LINO.

Manfrotto opět zareagovalo na požadavky a speciální potřeby fotografů a zavedlo do výroby novou, unikátní řadu stylových oděvů a doplňků. Řada Manfrotto LINO byla pojmenována po zakladateli firmy Manfrotto – Linu Manfrottovi.

Manfrotto LINO Pro Field Jacket a Pro Photo Vest mají na ramenou elegantní kapsy pro vložení vložky pro pohodlnější nošení techniky přes rameno. LINO Pro Soft Shell jsou navrženy tak, any poskytovaly ochranu před povětrnostními vlivy, ať už jste pod širým nebem, nebo v městské džungli.  Bundy mají zabezpečeny švy a jsou odolné proti větru i dešti.

 

Manfrotto LINO

Manfrotto LINO Pro Photo Vest a Pro Field Jacket

Lino brašny jsou navrženy pro profesionální fotografy. Použité prvotřídní materiály a stylový design jsou charakteristickými znaky pro výrobky řady LINO. Každá z brašen má speciální řešení pro nošení stativu, dokonale začleněné do designu.

„LINO spatřilo světlo světa s průlomovou koncepcí. Kombinace dvou skupin produktů – brašen a oblečení – nabízí komplexní systém, který nabídne fotografům zcela nové luxusní fotopříslušenství“ – řekl Fabio Prada, designér Manfrotta.

 

Pravda, před nadcházející podzimní fotografickou sezónou by se nějaká taková bunda hodila. Ale ty ceny nebudou pro naše české luhy a háje zřejmě příliš akceptovatelné. Například bunda Pro Field Jacket vyjde na 449,95£, což v přepočtu dělá téměř 13.000,- Kč. Značku Manfrotto u nás zastupuje firma HAMA, na jejichž stránkách jsou ceny oblečení o maličko nižší, i tak si za bundu účtují bezmála 12.000,- Kč.

Více na www.manfrotto.co.uk

 

You may also like...

1 Response

  1. 27.5.2012

    […] Manfrotto Lino je stylově i funkčně shodná s kolekcí určenou pro muže, o které jsem psal tady. Liší se jen střihem a více méně jen v detailech. Celou kolekci si můžete prohlédnout na […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *