Leica D-LUX 5 Titanium

Leica Camera AG představila novou verzi svého kompaktního fotoaprátu Leica D-LUX 5 s titanovým vzhledem – Leica D-LUX 5 Titanium. Stříbrnošedý fotoaparát zaujme elegantním designem a, jak je u Leicy zvykem, mimořádnou kvalitou použitých materíálů. Přístroj Leica D-LUX 5 Titanium je parametrově shodný s Leica D-LUX 5. Titanová verze bude dodávána ve speciálním setu s koženým pouzdrem a řemínkem přes rameno.

 

Parametrově je na tom Leica D-LUX 5 Titanium shodná s Leica D-LUX 5, včetně zoom objektivu 24 – 90 mm/f2,2-3,3 ASPH (EQ 35 mm) a 1/1.63″ CCD snímače s rozlišením 10,1 MPx, který je neobvykle velký pro kompaktní fotoaparát. Přístroj nabízí možnost pořizovat fotografie v poměru stran 4:3, 3:2, 16:9 i 1:1. 3″ LCD displej s širokým pozorovacím úhlem a 460.000 pixely umožňuje přesné a pohodlené vymezení kompozice, stejně tak i detailní prohlížení obrázků.

Kromě dodáváného zvláštního příslušenství, což je kožené pouzdro a řemínek přes rameno, se k Leica D-LUX 5 Titanium bude dodávat licence pro Adobe Photoshop Lightroom 3 pro vyvolávání RAWů a katalogizaci pořízených snímků.

Leica D-LUX 5 Titanium

Leica D-LUX 5 Titanium bude k dispozici koncem října za cenu 855 liber. A máme tu další tip pod stromeček 🙂

Více na www.leica.de.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *