Říj 192011
 
nikkor lenses

Také společnost Nikon letos slaví úspěch díky dosažení produkce 65-ti miliónů kusů objektivů NIKKOR pro zrcadlovky Nikon. Stalo se tak začátkem října 2011, zatímco v březnu 2011 jich bylo „pouze“ 60 miliónů. Od té doby NIKKOR rozšířil řadu objektivů NIKKOR o dva nové objektivy pro formát FX a DX. Důkazem, že jsou objektivy NIKKOR velice oblíbené, je i to, že se během dubna až října vyrobilo 5 miliónů těchto objektivů, čímž se dosáhlo celkového součtu 65 miliónů.

 

Značka NIKKOR se stala synonymem pro vysoce výkonné a kvalitní objektivy pro zrcadlovky Nikon. Objektiv NIKKOR 10 mm/f5,6 Fisheye byl prvním objektivem na světě, který měl vestavěné asférické členy. Na objektivech NIKKOR byly využity nejnovější špičkové technologie, včetně vrstev Nano Crystal Coat, které prakticky eliminují reflexy uvnitř objektivu v širokém rozmezí vlnových délek. Aktuální sestava obsahuje více než 60 objektivů NIKKOR pro jednooké zrcadlovky Nikon.

ROVNĚŽ GRATULUJEME!

 

nikkor lenses

Zdroj: www.nikon.com.

 

  One Response to “Nikon má na kontě 65 mil.vyrobených objektivů NIKKOR”

  1. ble..tolik elektroodpadu..

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)