Lis 082011
 

Exklusivní 39. edice kalendáře Pirelli pro rok 2012 je hotova. Pod kalendářem je podepsán italský fotograf Mario Sorentti, který si vybral pro fotografování rustikální prostředí letoviska Murtola na Korsice. Tématem kalendáře je óda na ženskou krásu. Mezi modelkami najdeme například Kate Moss, nebo Millu Jojovich. Kalendář Pirelli 2012 bude oficiálně představen v New Yorku 6.prosince 2011.

 

Fotograf Mario Sorentti je bývalým přítelem modelky Kate Moss a v 90. letech společně pracovali na kampani pro Calvina Kleina. Fotografování se konalo loni v květnu, tři týdny před svatbou Kate Moss s hudebníkem Jamie Hincem, který byl údajně přítomen fotografování. Celkem dvanáct modelek se nechalo fotografovat pro tento exklusivní kalendář, mimo již zmíněnou Kate Moss to jsou např.: Milla Jojovich, Anna Selezneva, Margaret Madé, Lara Stone, Saskia de Brauw, Isabeli Fontana, Rinko Kikuchi a další.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=YWLLvI9I3-U

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)