Lis 142011
 
Ilford Galerie Limited Edition

Firma Ilford, známý výrobce fotografických papírů pro inkoustové tiskárny, papírů pro „mokrý proces“, a jiných fotografických produktů, představila nový produkt pro vaše inkoustové tiskárny. Jedná se o balení fotopapírů Ilford Gallery Limited Edition, ve kterém jsou čtyři druhy papírů po deseti kusech, ve velikosti A4. Máte-li v úmyslu papíry Ilford vyzkoušet, máte možnost si tuto edici zakoupit, odpadá tak nutnost nakupovat balení jednoho druhu papírů po 25, 50 nebo 100 listech.

 

Jaké druhy papírů jsou v balení?

  • ILFORD GALERIE Gold Fibre Silk
  • ILFORD GALERIE Smooth Pearl
  • ILFORD GALERIE Smooth Gloss
  • ILFORD GALERIE Smooth Lustre Duo

 

Pro všechny tyto typy papírů máte k dispozici na stránkách společnosti Ilford zdarma ICC profily pro většinu známých typů inkoustových tiskáren Epson, Canon a HP.

Ilford Galerie Limited Edition

Papíry Gold Fibre Silk a Smooth Pearl prošly nedávno testem životnosti, které provedla společnost Wilhelm Imaging Research, a z kterých vyplývá, že životnost fotografie může být delší než 250 let. Článek najdete tady. Papíry značky Ilford u nás prodává firma Fomei, tento „start pack“ u ní zakoupíte za 770,- Kč včetně DPH.

Zdroj: Ilford.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)