Lis 152011
 

Společnost DxO Labs vydala novou verzi svého simulačního software DxO Film Pack 3.1. Software simuluje filmové materiály, dodá vašim digitálním fotografiím vzhled, jakoby jste fotografii pořídili na film. Nová verze Film Pack 3.1 nabízí uživatelům jednodušší uživatelské rozhraní a 25 nových kreativních filtrů. Program nabízí veliké množství předvoleb, pokud se vám žádná z nich nebude zamlouvat, můžete si vytvořit vlastní filtr.

 

Uživatelé nyní mohou napodobovat charakteristický odstín, barvu, zrnitost a ztvárnění tradičního halogenidu stříbra na všech svých digitálních fotografiích. Lze napodobit 62 různých filmových materíálů, pozitivních, negativních i černobílých a dokonce lze napodobit i cross – processing. Najdete tady značky, jako jsou například Fuji, Kodak, Polaroid, Agfa, Rollei (velmi by mě zajímalo, kdy se konečně dočkám filtru, simulující kdysi často používaný film Orwo). Program umožňuje i dávkové zpracování více obrázků. Rozhraní programu je provedeno ve stylu filmového pásu s náhledy filtrů, který je umístěn dole, na boku je pak panel, ve kterém si můžete zvolený filtr doupravit, nebo vytvořit zcela nový.

DxO Film Pack 3.1 se prodává ve dvou verzích. Verze Essential obsahuje 50 filtrů a verze Expert obsahuje 173 filtrů a má navíc i jiné funkce, např. dávkové zpracování, pressety, a jiné. DxO Film Pack 3.1 je kompatibilní s Mac OS i Windows. Program může pracovat samostatně, nebo jako plugin v programech DxO Optics Pro 6.6 (nebo vyšší), Adobe Photoshop CS4 a CS5 (pouze 32 bit), Adobe Lightroom 3 a Apple Aperture 3.

 

DxO Film Pack 3.1

 

Program stojí ve verzi Essential 49 € a ve verzi Expert 99 €. Pro více informací navštivte stránky DxO Labs, na kterých najdete i 30-ti denní zkušební verzi programu.

 

  One Response to “DxO Film Pack 3.1”

  1. […] Film Pack 3.2 je dodáván ve dvou verzích, stejně jako předešlá verze Film Pack 3.1. Verzi Essential pořídíte za 79 EUR a verzi Expert za 129 […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)