Samyang AE 8mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS pro Nikon

Společnost Delta, výhradní distributor produktů značky Samyang pro Evropu, uvede na trh nový objektiv pro bajonet Nikon CS – Samyang AE 8mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS. Tento objektiv nahradí již vyráběný model, který byl bez mikroprocesoru. Nový Samyang AE 8mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS je vybaven mikroprocesorem, díky kterému pracuje měření světla v jakémkoliv režimu. Další výhodou je zápis parametrů expozice a zaostření do exifu.

 

Objektiv Samyang AE 8mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS je určen pro fotoaparáty Nikon se snímačem velikosti APS-C (DX). Optická konstrukce objektivu se skládá z deseti čoček v sedmi skupinách, včetně jedné asférické čočky, která potlačuje chromatickou aberaci. Všechny čočky jsou potaženy nekolika antireflexními vrstvami. Objektiv je vybaven mikroprocesorem, díky kterému, stejně jako u jiných modelů s označení „AE“, můžete ovládat expozici a volně využívat výhod automatického režimu měření světla a použití blesku s i-TTL automatikou.

 

 

Samyang AE 8mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS

Na objektiv Samyang AE 8mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS je poskytována záruka v délce 36 měsíců. Cena objektivu bude cca 325 EUR. Více na www.samyang.pl.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *