Pro 082011
 
Leica V-Lux 3

Společnost Leica Camera AG představila nový universální kompaktní přístroj Leica V-Lux 3. Nový 24x superzoom Leica je osazen CMOS snímačem s rozlišením 12,1 MPx, objektivem Leica DC Vario-Elmarit s rozsahem zoomu 4,5 – 108 mm (25 – 600 mm EQ 35 mm) při cloně f/2,8-5,2. Leica V-Lux 3 je určena pro fotografy, kteří rádi fotografují krajiny, architekturu, sport, cestování, portréty, reportáže nebo v přírodě.

 

Leica V-Lux 3 v sobě kombinuje vynikající kvalitu a vyjímečný výkon v praktické velikosti kompaktního fotoaparátu. Nabízí obrovský rozsah ohniskových vzdáleností a pokrývá téměř všechny fotografické situace, které většinou vyžadují použití kamerového systému. Leica V-Lux 3 je atraktivní alternativou k entry-level DSLR fotoaparátům s výměnnými objektivy„, řekl Peter Kruschewski, produktový manažer pro digitální fotoaparáty společnosti Leica Camera AG.

Leica V-Lux 3 se vyznačuje velkou škálou funkcí videa. Umí natáčet video ve Full HD ve formátu AVCHD s rozlišením 1920 x 1080 px a 60 plných snímků za vteřinu. Tento formát videa zaručuje nejen dokonalé ztvárnění detailu, ale je také ideální pro přechod na alternativní rozlišení a obnovovací frekvence. Celý rozsah 24-násobnému zoomu je k dispozici v průběhu záznamu videa, zatímco integrovaný stereo mikrofon s elektronickým zvukovým filtrem zajišťuje křišťálově čistý zvuk.

Leica V-Lux 3 má nejrychlejší sériové snímání ve své třídě. Zvládne snímat rychlostí 12 snímků za vteřinu v plném rozlišení, nebo 60 snímků za vteřinu při rozlišení 3,5 MPx. Mimořádně čistý a jasný obraz dává výklopný a otočný 3″ LCD displej s 460.000 pixely. Konstrukce fotoaparátu Leica V-Lux 3 se vyznačuje kompaktním a jednoduchým ovládáním. Integrovaný grip a nizká hmotnost fotoaparátu pomáhá držet fotoaparát a fotografovat jednou rukou.

Leica V-Lux 3

Na fotoaparát Leica V-Lux 3 je poskytována dvouletá záruka. V příslušenství najdete softwarový balík v podobě Adobe Photoshop Elements a Adobe Premiere Elements. Leica V-Lux 3 se začne prodávat začátkem ledna 2012.

Více na Leica stránkách.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)