Nový design pro LensPen

Společnost Parkside Optical Inc., výrobce čistících pomůcek nejen pro objektivy, předvede na veletrhu CES 2012 zcela novou řadu svých produktů LensPen. Nová řada používá stejné speciální směsi uhlíku i vlákna z kozí srsti, které najdeme i ve stávající řadě produktů. Novinkou bude nový, prvotřídní stylový a sportovní vzhled.

 

Čistící pomůcky LenPen nejsou jen stylovým doplňkem, ale i nutností. Díky použití kvalitních surovin jsou zcela bezpečné pro vaši optiku. Tajemství LensPen je účinné čištění a dlouhá životnost – až 500 čištění díky zvláštní směsi uhlíku. O výhodách výrobků LensPen se přesvědčilo už mnoho uživatelů. Parkside vyrábí tyto čistící pomůcky nejen pro optiku, ale i pro široký rozsah použití: senzory digitálních zrcadlovek, obrazovky notebooků a stolních monitorů, dipleje fotoaparátů a mobilních telefonů, tabletů a dalších přístrojů.

Už nemusíte používat žádné kapaliny ve spreji, není třeba utěrek pro optiku, které nedělají nic jiného, než že jen utřou otisky prstů. Zkuste se připojit k miliónům spokojených zákazníků, kteří již vědí, že nic nečistí líp, než LensPen. Není překvapením pro ty, kteří nás znají, že zaměřujeme veškerou svou energii na jeden malý problém. Tím problémem je to, že všichni ostatní ignorují, jak snadno se dají vyčistit otisky prstů!„, řekl Peter Meurrens, vícepresident společnosti Parkside.

LensPen

Článek o tom, jak používat LensPen najdete pod názvem „Čistota – půl dobré fotografie“ zde. Pro více informací o produktech LensPen navštivte stránky www.lenspen.com. Chcete-li shlédnout ukázky jak a čím čistit, navštivte kanál LensPen na Youtube.com.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *