Pro 212011
 

Společnost Manfrotto je známá spíše jako značka špičkových foto a video stativů. Zabývá se však i výrobou fotografického oblečení, brašen a batohů a jiného příslušenství. Nyní Manfrotto představuje novinku v osvětlovací technice, novou řadu LED svítidel. Šest různých modelů se dělí na hybridní a kontinuální LED světla, z nichž každý z těchto modelů nabízí možnost přispůsobení se různým potřebám fotografických nadšenců i profesionálů.

 

Šest různých modelů LED svítidel si klade za cíl zavést nový a odvážný způsob, jak pořídit fotografie a videonahrávky založené na pokročilých technologiích se zvláštním důrazem na design. Manfrotto LED svítidla lze přizpůsobit potřebám a požadavkům pro fotografování a natáčení videí a obsahují podporu pro všechny digitální fotoaparáty a digitální videokamery. Celá série šesti svítidel se dělí na hybridní a kontinuální LED osvětlení. Tyto světla jsou malé, lehké a snadno se ovládají. Lze jimi snadno plně kontrolovat oblasti, které mají být osvětleny, a kde má být tma. Jsou ideální pro osvětlení vnitřních prostor i pro svícení venku.

Kontinuální LED světla

Kontinuální LED svítidla byla navržena jak pro fotografování, tak i pro video. Řada se skládá ze tří různých modelů – Mini-24LED Panel, Midi-36LED Panel a Pocket-12LED Panel, které se od sebe liší velikostí a počtem LED. Každý z modelů může být namontován na stativ, svítidla totiž obsahují i závit 1/4 pro montáž. Více na stránkách Manfrotto.

Manfrotto LED kontinuální svítidla

Manfrotto LED kontinuální svítidla

 

Hybridní LED světla

Hybridní LED světla jsou určeny jak pro video, tak i profotografii. Jsou k dispozici ve třech modelech: Midi Hybrid-36LED Panel, Midi Plus-36LED Panel a Maxima-84LED Panel. Hybridní LED světla nabízí opravdu skvělé možnosti osvětlení pro kameramana nebo fotografa na cestách. Funkce fl provede záblesk světla na 1 / 1000 vteřiny. Tento efekt dává vysoce kvalitní světlo, ideální pro portréty, záběry zblízka a další běžné fotografování za nízké hladiny světla. Více na stránkách Manfrotto.

Manfrotto LED hybridní svítidla

Manfrotto LED hybridní svítidla

 

Na následující videoukázce uvidíte možnosti použití LED svítidel Manfrotto:

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)