Led 052012
 
lexar

Společnost Lexar, přední světový výrobce paměťových produktů, dnes představila novou CompactFlash paměťovou kartu Lexar Professional 1000x, která dokáže ukládat data 1000 násobnou rychlostí. Tato karta se stala první kartou na světě s touto vysokou rychlostí ukládání dat. Karta poskytuje pokročilým fotografickým a filmovým nadšencům i profesionálům ukládat svá data rychlostí 150MB za sekundu.

 

Karta Lexar Professional 1000x bude k dispozici v těchto kapacitách: 16GB, 32GB, 64GB a 128GB. Karta podporuje specifikaci VPG-20, což znamená, že byla testována a je tak garantována rychlost toku dat při snímání videa až 20MB/s. Kromě toho tato karta umožňuje urychlit práci fotoaparátu při sériovém snímání. Buffer fotoaparátu se rychleji vyprázdní. Zajištěn je také rychlý přenos snímků a videí z karty do počítače, zvláště ve spojení se čtečkou Lexar® Professional USB 3.0 Dual-Slot, o které jsem vás informoval zde.

Karta Lexar Professional 1000x je komaptibilní se všemi UDMA CF zařízeními. Součásti balení karty je i Image Rescue®, software, který pomůže při záchraně ztracených nebo smazaných souborů i když je karta poškozena.

lexar

Nová CF karta Lexar bude k dispozici v únoru za cenu od 169,99 USD.

Jak probíhá výroba ve společnosti Lexar se můžete podívat na následujícím videu.

Zdroj: www.lexar.com.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)