Led 072012
 

Polský fotografický server Optyczne upozornil na jednu chybu na oficiálních stránkách Nikon Corporation. S uvedením nové profesionální DSLR Nikon D4 se zmenila i grafika na všech evropských stránkách Nikonu a grafici zřejmě nedopatřením umístili na stránky obrázek produktu, který ještě neměl premiéru. Byl to Nikon D800?

 

Po zobrazení stránky s digitálními zrcadlovkami se zobrazil obrázek, na kterém je vyobrazena celá řada profesionálních digitálních zrcadlovek. Na obrázku jich je šest, ve skutečnosti jich je ale pět – nový Nikon D4, D3X, D3S, D700 a D300s. Co je tím šestým přístrojem na obrázku? Byl to Nikon D800? Vzhledem k velikosti těla a charakteristickému znaku FX na těle fotoaparátu se dá usuzovat, že na obrázku je opravdu vyobrazen nástupce Nikonu D700, tedy Nikon D800. Administrátoři stránek si zřejmě uvědomili chybu a obrázek již zaměnili za jiný.

Chtěli tím snad u Nikonu naznačit, že oficiální představení DSLR Nikon D800 bude již brzy?

Zleva: Nikon D4, D3X, D300s, ??? a Nikon D700

 

Na stránkách Nikonu již výše vyobrazený fotoaparát nenajdete.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)