Led 122012
 

Předposlední den veletrhu CES @ PMA 2012 nepřinesl žádné novinky. Návštěvníci veletrhu okupují stánky výrobců, aby si mohli osahat nejen všechny novinky, ale i starší, leč stále ještě aktuální produkty. Mají na to ještě celý zítřek, pátek třináctého.

 

 

Olympus, který se ještě často objevuje spíše ve finančních zprávách, než na kterých by ho rádi viděli fanoušci, zvolil tentokrát docela „tichou“ účast na veletrhu. Vyhýbá se hromadným akcím a raději si domlouvá soukromé schůzky se zástupci tisku. Na stánku Olympusu návštěvníci obdivují novinky v podobě nových komapktů a ultrazoomů, a samozřejmě v loňském roce uvedené CSC fotoaparáty PEN E-P3, PEN E-PL3 a PEN E-PM1. K vidění je zde i zcela nový zoom objektiv, určený více pro filmaře, než fotografy, Olympus Micro Zuiko Digital ED 12-50 mm/f3,5-6,3 EZ (článek zde).

Panasonic má na veletrhu docela rozsáhlou expozici. Není divu, neboť Panasonic je jedním z největších zásobitelů trhu se spotřební elektronikou. Stejně jako televizory, počítačové monitory, audio zařízení a 3D techlogie, Panasonic také předvádí své nejnovější kompaktní a CSC fotoaparáty.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)