Led 132012
 

Dnešní den s magickým datem je dnem posledním, kdy návštěvníci veletrhu CES @ PMA 2012 mohli obdivovat novinky všech vystavujících firem. Brány veletrhu se zavírají, stánky budou demontovány a firmy pak budou hodnotit návratnost svých nemalých investic do své prezentace na veletrhu. Skončil letošní veletrh CES 2012, který byl poprvé v historii spojen s veletrhem PMA. A nám, všem novinek chtivým uživatelům, nezbývá nic jiného, než se těšit na veletrh další. Bude to  CP+ Camera & Photo Imaging 2012, který se bude konat již za měsíc v japonské Yohokamě v termínu od 9. do 12. února 2012.

Asociace Secure Digital oznámila nový standard pro bezdrátovou komunikaci SD karet (SD/SDHC/SDXC a microSD/SDHC/SDXC). Norma obsahuje dva komunikační systémy, které se budou označovat písmeny „W“ a „D“. „W“ karty mohou komunikovat s ostatními zařízeními (tablety, televize, apod.) v „peer-to-peer“ módu. „D“ karty pak můžete připojit do domácí sítě. Budou k dispozici rovněž karty, které budou mít oba systémy. Ty budou označeny písmeny „W+D“.

Poalroid předvedl svůj nový mobilní telefon Poalroid SC1630 s Androidem, který v sobě zahrnuje fotoaparát. A ne jen tak ledajaký. 16-ti MPx CCD senzor velikosti 1/2.33″ a 3x zoom objektiv 6,5 – 19,5 mm (36-108 mm v EQ). Konečné fotoaparát, který má v sobě zabudovaný mobil!

 

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)