Led 232012
 
lee_filters

LEE Filters spustila nové internetové stránky, které obsahují podrobné informace o celé řadě filtrů LEE, včetně videí s návody, jak používat systém LEE filtrů. Stránky také obsahují úchvatné snímky krajin od předních fotografů, kteří používají systém filtrů LEE.

 

 

O LEE filtrech

Firma vyvinula filtry a zařízení pro fotografii, kde uplatnila své bohaté zkušenosti z oblasti filmové, televizní a divadelní techniky. Filtry LEE jsou proslulé svou vysokou kvalitou a technickou dokonalostí. Jakostní parametry jsou jasně definovány, všechny výrobky se vyrábějí podle nejpřísnějších norem a jsou vyráběny pro potřeby profesionálů. Držák filtrů LEE je vysoce universální, lze jej použít na každém fotoaparátu. To znamená, ať už fotograf používá 35mm film, střední nebo velký formát, nebo dokonce i extrémně širokoúhlý objektiv, bude vždy těžit z výhod a kvalit systému. LEE filtry se vyrábějí ve čtvercovém formátu 100 x 100 mm nebo obdélníkovém 150 x 100 mm.

Ostatní informace a přehled filtrů najdete na nově spuštěných internetových stránkách www.leefilters.com.

lee_filters

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)