Tři nováčci ve skupině Micro Four Thirds System Standard

Společnosti Olympus Imaging a Panasonic Corporation společně vytvořily v roce 2008 standarty Micro Four Thirds System a začaly tento systém společně rozvíjet. Nyní obě společnosti oznámily, že další tři výrobci příslušenství se k tomuto standartu připojily. Jde o známé výrobce objektivů Kenko Tokina Co., Ltd a Tamron Co., Ltd a společnost Astrodesign, Inc.

 

Astrodesign je výrobce moderních zobrazovacích zařízení, jako je 4K kamerový systém, který využívá nejnovější technologie, Kenko Tokina je jedním z předních výrobců a vývojářů výměnných objektivů pro digitální a filmové zrcadlovky a Tamron je mezinárodně uznávaný výrobce přesné optiky, která poskytuje silné a vysoce kvalitní objektivy pro širokou škálu oborů už více než půl století. Připojením této trojice k Micro Four Thirds System Standard se tento systém stane rozmanitějším, což zvýší potenciál této moderní technologie digitálního zpracování obrazu.

Jako původce Four Thirds systému a Micro Four Thirds systému se Olympus zavazuje dále rozvíjet a rozšiřovat produktovou řadu obou systémů, aby splnil rozmanité a náročné potřeby svých zákazníků.

Astrodesign

Japonská společnost založená v roce 1977, která navrhuje a vyvíjí profesionální video zařízení a software.

www.astrodesign.com

 

Kenko Tokina

Japonská společnost založená v roce 1957, která navrhuje a vyvíjí širokou škálu fotografických potřeb, optických přístrojů a zařízení. Je to největší japonský výrobce a prodejce objektivů.

www.kenkoglobal.com

 

Tamron

Japonská společnost založená v roce 1950, která navrhuje a vyvíjí výměnné objektivy pro digitální i filmové zrcadlovky a ultra přesné optické komponenty založené na integraci pokročilých optických, elektronických a strojírenských technologiích.

www.tamron.co.jp/en

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *