Úno 042012
 
Ilford Galerie Prestige

Společnost Ilford, přední výrobce vysoce kvalitních profesionálních fotoapaírů pro inkoustové tiskárny a fotolaby, oznámila, že přejmenovala řadu fotopapírů Ilford Galerie na Ilford Galerie Prestige (5*). Změna se projevila ve změně grafického designu obalů a nového značení výrobků, uvnitř však najdete stejně kvalitní papíry pro inkoustové tiskárny, jako v minulosti.

 

Papíry Galerie Prestige (5*) jsou určeny pro profesionální fotografy a grafické profesionály, kteří požadují vysokou přesnost a kvalitu. Speciální povlak papírů poskytuje vynikající tisk a konzistentní výsledky pro použití s širokou škálou inkoustových tiskáren. Tato řada zahrnuje papíry Smooth Fine Art a Smooth Lustre Duo. Další papíry z této řady Gold Fibre Silk, Smooth Pearl a Smooth Gloss nedávno obdržely vynikající hodnocení od přední nezávislé zkušební laboratoře Wilhelm Imaging Research, Inc. – viz článek zde.

Společnost Iflord má dlouhou tradici ve výrobě fotopapírů, které jsou ideálním materiálem pro tisk tradičních portrétů až po moderní komerční snímky„, řekla Jane Dixon, ředitelka marketingu společnosti Ilford. „Zavedením Ilford Galerie Prestige si mohou být profesionální fotografové jisti, že jim tyto papíry přinesou ty nejlepší výsledky tisku. Krom toho vývoj fotopapírů Ilford pokračuje. Naše vlastní výzkumné a vývojové oddělení zajistí, aby všechny tiskové média byly co nejkvalitnější a kompatibilní se širokou škálou inkoustových tiskáren, které jsou, nebo v budoucnu budou, na trhu„.

Ilford Galerie Prestige

Více na stránkách Ilford.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)