Úno 182012
 

Už se vám stalo, že jste ztratili krytku objektivu? Mě už ano. Znáte to, krytku sundáte z objektivu, strčíte do kapsy, ve které jsou i jíné věci. Pak chcete zase krytku nasadit na objektiv, ale ejhle! Krytka v kapse není. S novinkou LensCapTrap se vám to už nestane. Jednoduchost řešení je tak prostá, že si jeden říká, proč mě to nenapadlo již dříve! Stačí kousek suchého zipu a lepidla a opatření proti ztrácení krytek je na světě.

 

Celá sada LensCapTrap obsahuje kousky suchého zipu, vyseknuté dle různých průměrů krytek a držák krytek, který se nasadí na popruh fotoaparátu. LenCapTrap se vyrábí ve třech sadách – LensCapTrap Standard, LensCapTrap Pro a LensCapTrap Micro.

Celá sada nepříjde draho, stojí od 6 do 9,5 USD. Ale myslím si, že i ty nejnešikovnější české ručičky by výrobu i instalaci takovéto fičůrky zvládly samy.

Na stránkách firmy LensCapTrap se můžete podívat, jak to vypadá. A zatímco vy budete sledovat instruktážní videa, já si jdu koupit kousek suchého zipu.

 

lenscaptrap

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)