Úno 292012
 

Společnost Nik Software vydala novou verzi programu pro úpravu fotografií Snapseed Desktop. Tato verze je určena pro operační systém Windows. Aplikace sloužící k úpravám fotografií, původně určená pro Apple iPad, byla na četné žádosti uživatelů „předělána“ i pro počítače s operačním systémem Windows, a to pro Windows XP a novější.

 

Snapseed obsahuje výkonnou sadu filtrů, kterou můžete ihned aplikovat na své fotografie. Snapseed je ideálním pomocníkem pro uživatele ultrabooků, tito tak mohou své fotografie upravovat doma i na cestách. Kdykoliv tak uživatel může vytvořit úžasné snímky pomocí filtrů a nástrojů, obsažených v Snapseed, včetně použití technologie U Point, která umožňuje přesné selektivní úpravy fotografie. Snapseed je rychlý a výkonný nástroj, který kombinuje filtry a textury a umožní je aplikovat v reálném čase. Na jedno kliknutí rychle a automaticky vylepší vaše fotografie.

Měl jsem možnost si tuto aplikaci vyzkoušet na iPadu. Musím říct, že program fungoval tak jak měl. Hlavně – bylo to extrémně rychlé. Rychlost programu bude asi dílem samotného iPadu a operačního systému Android. Takže mě samozřejmě zajímá, jak si tato aplikace povede pod těžkopádnými Windows. Jakmile budu mít tuto aplikaci k dispozici, seznámím Vás s výsledky.

Klíčové vlastnosti Snapseed:

 • Tune Image – rychle opraví fotografie pořízené ve složitých světelných podmínkách, nastaví vyvážení bílé, sytost, kontrast a další.
 • Auto Correct – automaticky provede analýzu fotografie a provede nezbytné úpravy barev a expozice.
 • Control Points – přesné výběry a vylepšení pomocí technologie U Point.
 • Tilt Shift – vytvoří minimální hloubku ostrosti, vznikne tak simulace fotografie miniatur.
 • Details – zvýší ostrost detailů podobně, jako to dělají profesionální nástroje z dílny Nik Software.
 • Crop & Straighten – neboli oříznout a narovnat – otočí nebo narovná fotografii pomocí jednoduchých ovládacích prvků.
 • Grunge – styly a textury bez omezení, dá fotografii jediněčný vzhled.
 • Drama – přidá fotografii dramatický vzhled, obsahuje umělecké efekty.
 • Vintage – unikatní nostalgické filtry, vzhled fotografií pak vypadá, jako by byly pořízeny v 50., 60. nebo 70 letech min. století.
 • Frames – rámy a rámečky.
 • Black and White – obsahuje všechny nástroje pro tvorbu černobílé fotografie.
 • Sharing – sdílení fotografií na Facebooku nebo Flickru, možnost odeslat fotografii emailem, nebo vytisknout na tiskárně.

Nik Software Snapseed

Snapseed je k dispozici za 19.99 USD, nebo za 15,95 EUR.

Více info na stránkách Nik Software, nebo přímo na stránkách věnovaných aplikaci Snapseed.

 Podobné články:

  One Response to “Snapseed od Nik Software pro Windows”

 1. […] uvolnila verzi svého software, původně určeného pro Apple iPad, pro platformu Windows (článek zde). Jelikož jsem měl možnost si Snapseed na iPadu vyzkoušet, byl jsem zvědav, jestli se program […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)