Úno 292012
 

Společnost Nik Software vydala novou verzi programu pro úpravu fotografií Snapseed Desktop. Tato verze je určena pro operační systém Windows. Aplikace sloužící k úpravám fotografií, původně určená pro Apple iPad, byla na četné žádosti uživatelů „předělána“ i pro počítače s operačním systémem Windows, a to pro Windows XP a novější.

 

Snapseed obsahuje výkonnou sadu filtrů, kterou můžete ihned aplikovat na své fotografie. Snapseed je ideálním pomocníkem pro uživatele ultrabooků, tito tak mohou své fotografie upravovat doma i na cestách. Kdykoliv tak uživatel může vytvořit úžasné snímky pomocí filtrů a nástrojů, obsažených v Snapseed, včetně použití technologie U Point, která umožňuje přesné selektivní úpravy fotografie. Snapseed je rychlý a výkonný nástroj, který kombinuje filtry a textury a umožní je aplikovat v reálném čase. Na jedno kliknutí rychle a automaticky vylepší vaše fotografie.

Měl jsem možnost si tuto aplikaci vyzkoušet na iPadu. Musím říct, že program fungoval tak jak měl. Hlavně – bylo to extrémně rychlé. Rychlost programu bude asi dílem samotného iPadu a operačního systému Android. Takže mě samozřejmě zajímá, jak si tato aplikace povede pod těžkopádnými Windows. Jakmile budu mít tuto aplikaci k dispozici, seznámím Vás s výsledky.

Klíčové vlastnosti Snapseed:

 • Tune Image – rychle opraví fotografie pořízené ve složitých světelných podmínkách, nastaví vyvážení bílé, sytost, kontrast a další.
 • Auto Correct – automaticky provede analýzu fotografie a provede nezbytné úpravy barev a expozice.
 • Control Points – přesné výběry a vylepšení pomocí technologie U Point.
 • Tilt Shift – vytvoří minimální hloubku ostrosti, vznikne tak simulace fotografie miniatur.
 • Details – zvýší ostrost detailů podobně, jako to dělají profesionální nástroje z dílny Nik Software.
 • Crop & Straighten – neboli oříznout a narovnat – otočí nebo narovná fotografii pomocí jednoduchých ovládacích prvků.
 • Grunge – styly a textury bez omezení, dá fotografii jediněčný vzhled.
 • Drama – přidá fotografii dramatický vzhled, obsahuje umělecké efekty.
 • Vintage – unikatní nostalgické filtry, vzhled fotografií pak vypadá, jako by byly pořízeny v 50., 60. nebo 70 letech min. století.
 • Frames – rámy a rámečky.
 • Black and White – obsahuje všechny nástroje pro tvorbu černobílé fotografie.
 • Sharing – sdílení fotografií na Facebooku nebo Flickru, možnost odeslat fotografii emailem, nebo vytisknout na tiskárně.

Nik Software Snapseed

Snapseed je k dispozici za 19.99 USD, nebo za 15,95 EUR.

Více info na stránkách Nik Software, nebo přímo na stránkách věnovaných aplikaci Snapseed.

 

  One Response to “Snapseed od Nik Software pro Windows”

 1. […] uvolnila verzi svého software, původně určeného pro Apple iPad, pro platformu Windows (článek zde). Jelikož jsem měl možnost si Snapseed na iPadu vyzkoušet, byl jsem zvědav, jestli se program […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)