Bře 032012
 
Pentax K-5 Silver Special Edition

Stříbrná verze digitální zrcadlovky Pentax K-5 byla uvedena na trh již před rokem. Nyní však IMAGING PENTAX Ricoh Company, Ltd uvádí tuto zrcadlovku ve speciální edici. Tělo fotoaparátu je stejné, novinkou je objektiv Pentax DA 40/2,8 SMC XS, který je ve stejném stříbrném provedení, jako tělo.

 

Kit Pentax K-5 Silver Special Edition s objektivem Pentax DA 40/2,8 SMC XS, který je nejtenčí objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností na světě (k 25.2.2012), bude k dispozici od 20.března 2012. Počet vyrobených kusů je však omezen na pouhých 1500 a zakoupit jej můžete pouze prostřednictvím internetového obchodu PENTAX, nebo v eshopu Ace Photo. Cena kitu je stanovena 1.599,95 USD.

Objektiv Pentax DA 40/2,8 SMC XS navrhnul Marc Newson, jeden z nejznámějších průmyslových designérů. Celý kit bude dodáván v exklusivním balení. Fotoaparát má aktualizovaný firmware na verzi 1.13.

 

Pentax K-5 Silver Special Edition

 

Specifikace fotoaparátu Pentax K-5.
Tisková zpráva zde.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)