Bře 182012
 

Společnost Leica Camera AG oznámila, že bude dodávat ke svým fotoaparátům program pro správu a editaci fotografií a videa Adobe Photoshop Lightroom 4. Tato nejnovější verze software nabízí podporu pro fotoaparáty a objektivy Leica. Adobe Photoshop Lightroom bude dodáván k fotoaparátům Leica S2, S2-P, M9, M9-P, X1 a D-Lux 5.

 

Leica Camera AG udržuje úspěšné partnerství se společností Adobe Systems Incorporated. Obě společnosti sdílejí stejný cíl, poskytnout zákazníkům perfektní kvalitu obrazu a intuitivní workflow řešení. Za tímto účelem Leica využívá formát Adobe DNG (digitální negativ). Fotoaparáty Leica jsou plně integrovány do Adobe Photoshop Lightroom 4, profily objektivů Leica najdete v nástrojích pro korekce vad objektivů.

Po Hasselbladu je Leica další společností, která ke svým fotoaparátům bude dodávat produkt Adobe Photoshop Lightroom 4 od Adobe Systems. A to by se mohlo stát vzorem pro ostatní výrobce fotoaparátů. Kéž by!

adobe_leica

Více na www.leica-camera.com.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)