Bře 262012
 
Nikon D4

Ceny byly „upraveny“ směrem vzhůru. Ale klídek, našich končin by se to nemělo týkat. Jde o to, že společnost Nikon Europe, díky místní interní chybě v systému, špatně určila doporučené maloobchodní ceny ve Velké Británii a Irsku. No, chybička se vloudila.

 

 

Společnost Nikon Europe skutečně potvrdila zvýšení cen fotoaparátů Nikon D800, Nikon D800E a Nikon D4. Vzhledem k místní interní chybě v systému byly špatně stanoveny doporučené maloobchodní ceny těchto digitálních zrcadlovek. Zvýšení cen se týká Velké Británie a Irska.

  • Nikon D800 – nová cena: 2.599 liber (stará cena: 2.399 liber)
  • Nikon D800E – nová cena: 2.899 liber (stará cena: ????)
  • Nikon D4 – nová cena: 5.289 liber (stará cena: 4.799 liber)

Nová cena fotoaparátu Nikon D4 je tak jen o 10 liber nižší, než je cena fotoaparátu Canon EOS 1D-X.

Společnost Nikon dále píše: „Chtěli bychom se upřímně omluvit našim zákazníkům za tuto nešťastnou chybu, která byla okamžitě opravena. Jsme si vědomi velkého zájmu o naše produkty, o čemž svedčí velké množství objednávek. Společnost Nikon bude respektovat tyto objednávky a všem, kteří si objednali některou z digitálních zrcadlovek Nikon D4, D800/800E, před 24. březnem 2012, bude prodána za původní, tedy špatně stanovenou, maloobchodní cenu„. To jednoho potěší.

Nikon D4

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)