Nová řada filtrů HOYA EVO

Společnost THK Photo Products s potěšením oznamuje dostupnost nové řady fotografických filtrů značky HOYA EVO. Nová řada filtrů se skládá z UV filtru, filtru Protector a CPL filtru. Tyto profesionální filtry jsou vyráběny v Japonsku a pro výrobu těchto filtrů je použito přesného optického skla. HOYA věnovala velkou péči a přesnost při tavení skla a nanášení multi-coated vrstev (IS-HMC). Tyto nové vrstvy výrazně eliminují odrazy od povrchu skla.

 

IS-HMC vrstvy jsou vysoce odolné a snadno čistitelné. To přispívá ke snadnější péči o tyto filtry. Všechny filtry HOYA EVO mají velmi tenké obroučky, které zajistí filtrům přesně rovnoběžné umístění s rovinou snímače a zároveň poskytují dostatek tuhosti i po letech používání. Díky tenkým obroučkám jsou filtry HOYA EVO kompatibilní s celou řadou ultra širokoúhlých objektivů.

Filtry HOYA EVO jsou k dipozici ve všech běžných průměrech, od 49 mm až do 82 mm.

Filtry HOYA EVO byly vyvinuty ve spolupráci se společností THK Photo Products, která je výhradním distributorem značky HOYA v USA. Tato společnost je distributorem také značek Kenko-Tokina a kamerových systémů SLIK. Společnost nabízí marketing, obchod, distribuci a technickou podporu. Společnost sídlí v Long Beach v Kalifornii a najdete ji na internetové adrese www.thkphoto.com.

hoya_evoInternetové stránky HOYA.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *