Dub 012012
 

Novinka v podobě CSC fotoaparátu Fujifilm X-Pro 1 se dočkala, a to velice brzy po své premiéře, luxusního balení. Kufřík, který obsahuje samotný fotoaparát Fujifilm X-Pro 1 a všechny tři dosud vyráběné XF objektivy, je vyráběn ručně společností Globe-Trotter. Našinec má ale smůlu, těchto luxusních balení fotoaparátu Fujifilm X-Pro 1 je jen 12 kusů a bude se prodávat výhradně prostřednictvím obchodního domu Harrods ve Velké Británii.

 

A kolik tento luxusní kufřík s neméně zajímavým obsahem bude stát? Rozumných 9.040 USD, vezmeme-li v úvahu samotný, ručně vyrobený kufřík a obsah kufříku, který obsahuje fotoaparát Fujifilm X-Pro 1 a objektivy s XF bajonetem 18mm/f2, 35mm/f1,4 a 60mm/f2,4 a k tomu ještě sadu filtrů a blesk. Jak se takový kufřík vyrábí se můžete podívat na stránkaách Globe-Trotter.

 

 

 

Fujifilm X-Pro 1 v luxusním balení

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)