Dub 102012
 
Mini verze Canon 5D Mark III

Jsou spousty miniaturních a dokonce i fungujících fotoaparátků. O nejmenším digitálním fotoaparátu jsem psal už tady. Miniaturizaci se tentokrát nevyhla profesionální digitální zrcadlovka Canon EOS 5D Mark III. Tato mini verze dokáže nejen fotografovat, ale i natáčet HD video.

 

 

Tato scvrklá napodobenina fotoaparátu Canon 5D Mark III, která se prodává pod názvem MAME Cam XL DSLR, je vybavena 12 MPx CMOS senzorem neznámé velikosti, kterým pořídíte fotografie s rozlišením 4032 x 3024 pixelů. Video zvládá v HD rozlišení 720/30p. Na zadní stěně fotoaparátku najdete LCD displej o velikosti 1,5 palce s rozlišením 480 x 240 px. Objektiv má 4x digitální zoom a úhel záběru je 120°. Fotografie ve formátu jpg se ukládají na mikro SD karty, které mohou mít kapacitu až 64 GB. Rozměry tohoto cvrčka jsou 154 x 135 x 105 milimetrů a hmotnost je 155 gramů.

Fotoaparát je dodáván s ramínkem opatřeným přísavkou, takže si „to“ můžete připevnit třeba na přední sklo auta a natáčet si cestu na dovolenou. Detekce pohybu udělá z této miniaturky bezpečnostní kameru a připojení k počítači přes AV OUT kabel vám zase umožní sledovat, co se před fotoaparátkem děje.

 

Mini verze Canon 5D Mark III

Tuto „scvrklinu“ fotoaprátu Canon 5D Mark III můžete pořídit přes Geekstuff4u za momentálně speciální cenu 161,20 USD.

 

  One Response to “Mini verze Canon EOS 5D Mark III”

  1. […] full frame cameras. i.e. but we think there is not enough evidence to back up there rumours. Various sources around the internet are quoting that it is highly likely that the next Canon EOS 5D…" /> Various sources around the internet are quoting that it is highly likely that the next Canon […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)