Dub 182012
 

Dodávky nového CSC fotoaparátu Olympus OM-D na pulty obchodů jsou poněkud opožděny, nicméně poslední zpráva zní, že by se příští týden měly OM-déčka objevit jako první v prodejně FotoŠkoda ve Vodičkově ulici 37 v Praze. Hned poté i v ostatních obchodech. Je ale trošku paradoxní, že dříve, než fotoaparátu, jsme se dočkali aktualizací firmware jak pro fotoaparát Olympus OM-D, tak i pro nový objektiv Olympus M.Zuiko Digital ED 12-50/3.5-6.3, který se bude s OM-déčkem prodávat v setu.

Firmware ve verzi 1.1 pro CSC fotoaparát Olympus OM-D vylepšuje práci 5-ti osého stabilizátoru obrazu ve spojení s objektivy „velkého“ E-systému Zuiko Digital ED 8/3.5, Zuiko Digital 18-180/3.5-6.3 a Leica D Vario-Elmar 14-150/3.5-5.6.

Dříve vydaná aktualizace objektivu M.Zuiko Digital ED 12-50/3,5-6,3 ve verzi 1.1 vylepšuje funkci stabilizátoru obrazu při práci v makro režimu ve spojení s fotoaparátem Olympus OM-D.

Obě aktualizace najdete na stránkách Olympusu.

Pokud se nemůžete nového CSC fotoaparátu Olympus OM-D dočkat, můžete si zatím prohlížet produktové fotografie tohoto fotoaparátu. Anebo se můžete podívat na video-představení, které se konalo nedávno v prodejně Aaron v Praze. Na videu můžete vidět produktové manažery ing.Tomáše Viktoru za Olympus a Václava Bezoušku za Aaron. Doporučuji shlédnout až do konce. Na závěr prezentace se totiž předvádí voděodolnost tohoto skvělého fotoaparátu.

 

Pokud by jste chtěli vědět, jaké technologie obsahuje fotoaparát Olympus OM-D, můžete si „projít“ videa na kanále YouTube.com.

 

A nakonec jedna delší videoprezentace, ve které Vám DSLR & PEN Product Manager Olympusu, ing.Tomáš Viktora řekne o fotoaprátu Olympus OM-D úplně vše:

 

Olympus OM-D

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)