Dub 252012
 

Společnost Mamiya Leaf představila tři nové digitální záda pro středoformátové fotoaparáty Mamiya 645DF s názvem Leaf Credo. Záda budou k dispozici ve třech různých modelech – Credo 80, Credo 60 a Credo 40. Číslo v názvu modelu samozřejmě udává rozlišení obrazového senzoru, který je typu CCD. Zadní straně zad vévodí 3,2″ velký dotykový LCD displej s 1,15 milióny bodů.

 

Digitální záda Leaf Credo budou bezproblémově pracovat s fotoaparátem Mamiya 645DF. Kompatibilita je však zaručena i s fotoaparáty jiných značek, např. Phase One, Hasselblad, Pentax, a jinými. Seznam kompatibilních fotoaparátů najdete na stránkách Mamiya Leaf.

Digitální záda Leaf Credo se hodí pro pohodlné a efektivní fotografování v interiérech i ve venkovních prostorách. Všechny modely Leaf Credo mají dynamický rozsah 12,5 clony, poskytují bezkonkurenční zobrazení detailu, bohatost barev a krásnou tonalitu. Leaf Credo 40 navíc nabízí nejrychlejší sériové snímání, až 2,1 snímků za vteřinu.

A kolik tyhlety srandy stojí? Tak za tyhlety středoformátové digitální skvosty dáte od 14.995 do 29.995 EUR podle typu.

mamyia_credo

Více se o těchto digitálních zádech dočtete na stránkách Mamiya Leaf.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)