Kvě 092012
 

Společnost Fomei uvádí na trh novou verzi bezdrátového ovládače zábleskových lamp Fomei Pro X, který obsahuje novou funkci Double Pictures. Tato funkce umožňuje spustit těsně po sobě dvě sady záblesků, z nichž jedna sada osvětlí pozadí a druhá fotografovaný objekt. Výsledkem jsou dva snímky, na jednom bude např. modelka a na druhém její silueta. K čemu to je dobré? S těmito dvěma snímky pak jednoduše vytvoříte masku v Adobe Photoshopu.

 

Vysílač pracuje na frekvenci 2,4 GHz a je kompatibilní se systémem lamp Fomei Digital Pro X. Tato řada záblesků je nejpokročilejší řadou studiového osvětlení od českého výrobce Fomei, která poskytuje velký výkon, rychlé nabíjení a je možno je bezdrátově ovládat pomocí bezdrátových odpalovačů.

Použití a princip práce s tímto odpalovačem s funkcí Double Pictures a následný postprocess Vám vysvětlí módní a reklamní fotograf Stanislav Petera na instruktážním videu:

 

Double Picrures

Double Picrures

Více na www.fomei.com.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)