Kvě 292012
 

Společnost Nikon dnes vydala nové verze firmware pro své digitální zrcadlovky Nikon D4, D800 a D800E. Pro zrcadlovku Nikon D700 byla aktualizace vydána již před týdnem.

 

 

 

Aktualiazce Nikon D4

Tento software ke stažení je aktualizací firmwaru A fotoaparátu D4 na verzi 1.01 a firmwaru B na verzi 1.01.  Tento software umožňuje současnou aktualizaci obou verzí firmwaru – A a B – na nejnovější verzi z libovolné předchozí verze firmwaru. Je-li již ve fotoaparátu nainstalována nejnovější verze firmwaru, není třeba pokračovat stahováním a instalací této aktualizace firmwaru. Aktuální verze firmwaru lze zkontrolovat pomocí položky Verze firmwaru v menu nastavení fotoaparátu.

Soubor ke stažení zde.

 

Aktualizace Nikon D800

Tento software ke stažení je aktualizací firmwaru B fotoaparátu D800 na verzi 1.01, firmware A zůstává ve verzi 1.00. Je-li již ve fotoaparátu nainstalována nejnovější verze firmwaru, není třeba pokračovat stahováním a instalací této aktualizace firmwaru. Aktuální verze firmwaru lze zkontrolovat pomocí položky Verze firmwaru v menu nastavení fotoaparátu.

Soubor ke stažení zde.

 

Nikon D800

 

Aktualizace Nikon D800E

Tento software ke stažení je aktualizací firmwaru B fotoaparátu D800E na verzi 1.01, firmware A zůstává ve verzi 1.00. Je-li již ve fotoaparátu nainstalována nejnovější verze firmwaru, není třeba pokračovat stahováním a instalací této aktualizace firmwaru. Aktuální verze firmwaru lze zkontrolovat pomocí položky Verze firmwaru v menu nastavení fotoaparátu.

Soubor ke stažení zde.

 

Aktualizace Nikon D700

Tato služba poskytuje software pro aktualizaci firmwaru fotoaparátu D700 A na verzi 1.03 a B na verzi 1.02.  Tento software umožňuje současnou aktualizaci obou verzí firmwaru – A a B – na nejnovější verzi z libovolné předchozí verze firmwaru. Je-li již ve fotoaparátu nainstalována nejnovější verze firmwaru, není třeba pokračovat stahováním a instalací této aktualizace firmwaru. Aktuální verze firmwaru lze zkontrolovat pomocí položky Firmware version (Verze firmwaru) v menu nastavení fotoaparátu.

Soubor ke stažení zde.

 

  One Response to “Nikon D4, D800, D800E a D700 – aktualizace firmware”

  1. Prima… 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)