Nová verze HDR Efex Pro 2

Společnost Nik Software vydala novou verzi programu na tvorbu fotografií s vysokým dynamickým rozsahem HDR Efex Pro 2. Nová verze obsahuje řadu vylepšení, včetně zlepšeného nástroje na mapování tonality, které slibuje lepší reprodukci barev. Uživatelské rozhraní bylo také vylepšeno, aby celý proces byl jednodušší. Řada nových funkcí zajišťuje lepší kontrolu nad kvalitou obrazu.

 

HRD Efex Pro 2 představuje novou generaci fotografií s vysokým dynamickým rozsahem (HDR = high dynamic range = vysoký dynamický rozsah). Nová verze není jen upgradem staré verze, ale je postavena na novém výkonnějším nástroji mapování tonality, který poskytuje bezkonkurenční rychlost a kvalitu. Společností Nik Software patentovaná technologie U-Point umožňuje selektivní přesné jemné ladění vybraných oblastí fotografie.

HDR Efex Pro 2 je nyní k dispozici přímo na stránkách Nik Software. Je v anglické mutaci, ale brzy přibudou verze i v jiných mutacích (češtiny se ale nedočkáme). Doporučená maloobchodní cena je 99,95 USD. Upgrade z první verze vyjde na 49,95 USD (ceny jsou stejné i v Euro). Zákazníci, kteří si pořídili HDR Efex Pro 1, nebo Complete Collection po 9. červnu 2012 mají nárok na bezplatné upgrade.

HDR Efex Pro 2

HDR Efex Pro 2 je kompatibilní s Windows i Mac a s programy Adobe Photoshop CS5 a novější, Adobe Photoshop Lightroom 3 a novější, a Apple Aperture 3 a novější. Další informace o HDR Efex Pro 2, včetně video tutoriálů, živých on-line školení a bezpletné 15-ti denní zkušební verze, najdete na stránkách společnosti Nik Software.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *