Výzva Olympusu: otestujte své fotoaparáty!

Společnost Olympus přišla se zajímavým nápadem. Dost hodně věří kvalitě výstupu své E-Mpětky, a tak vyzývá všechny návštěvníky veletrhu Photokina 2012, aby si svůj digitální fotoaparát otestovali a porovnali právě s fotoaparátem Olympus E-M5/OM-D. Aby vše bylo regulérní, snímky bude pořizovat profesionální fotograf. Pořízené snímky budou následně vytištěny na formát A0, kde se ukáže, jak dobře na tom E-M5 je.

 

Na stánku Olympusu na veletrhu Photokina 2012 (stánek A11-B10 v hale 2.2) budou mít návštěvníci možnost porovnat kvalitu obrazu svého digitálního fotoaparátu s kvalitou obrazu fotoaparátu Olympus E-M5/OM-D. A nejen to. Návštěvníci budou mít možnost sledovat jednu z nejoblíbenějších funkcí Olympusus E-M5 – Live Bulb. Tato funkce vám umožní sledovat exponovanou scénu na displeji fotoaparátu. Samozřejmě je třeba fotografovat dlouhým časem, proto se vše odehraje v tzv. Blackboxu.

 

Olympus OM-D

Dalším zlatým hřebem programu na stánku Olympusu je Audio Olympus Lounge, kde se můžete posadit a v pohodlí si vychutnat profesionální hudební videa vytvořené kombinací fotoaparátu Olympus E-M5 a digitálním dekodérem Olympus LS, vše zpracované softwarem MAGIX Video Deluxe 2013 Plus. Filmy o filmu vám pak názorně ukáží, jak snadno lze takové video vytvořit.

Veletrh Photokina 2012 proběhne 18.-23.září 2012 v Kolíně nad Rýnem, Německo.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *