Led 032013
 

Toshiba Exceria Pro je nová řada vysoce výkonných CompactFlash paměťových karet, které budou k dispozici v 16, 32 a 64 GB verzích. Karty jsou zaměřeny výhradně pro použití v jednookých digitálních zrcadlovkách a nabízejí nejvyšší hodnoty rychlosti čtení a zápisu. Karty Exceria Pro jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší nároky na high-end fotoaparáty na trhu, včetně rychlého ukládání fotografií s vysokým rozlišením i při sériovém snímání, ukládání videa v HD rozlišení a také rychlé datové přenosy do jiných zařízení.

 

Toshiba Exceria Pro obsahují vysoce výkonné flash paměti s technologií NAND se speciálně vyvinutým firmware. Díky tomu karty dosahují rychlosti čtení 160 MB/s a zápisu 150 MB/s (16 GB verze má rychlost zápisu pouze 95 MB/s). Nové karty jsou kompatibilní se standartem CompactFlash Association (CFA) se specifikací 6.0 a také s nejnovějším Video Performance Guarantee VPG-20. Tato norma má zaručit minimální rychlost zápisu 20 MB/s při ukládání videa ve Full HD rozlišení.

 

 

Toshiba Exceria Pro

Ceny karet Toshiba Exceria Pro zatím nejsou známy.

Zdroj: Toshiba.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)