Bře 012013
 

Již každému se určitě stalo, že propásl svůj oblíbený program nebo důležitou sportovní událost a to jen proto, že jste neměli možnost být doma u televize. Toto se již nemusí opakovat, protože společnost Point Of View přišla s řešením, POV DVB-T TV dongle do microUSB pro tablety a mobilní telefony a tak je možné sledovat televizi již kdekoliv, na zastávce, ve škole, v práci, nebo při čekání na to „správné světlo“.

 

Point Of View DVB-T dongle má velice kompaktní rozměry. Oproti své velikosti však nabízí úžasný obraz a velký zážitek ze sledování na vašem Android zařízení. Díky tomu jak je POV DVB-T TV do micro USB navrženo, není nutné další napájení a tuner je napájen přímo z micro USB. Vysokou úroveň signálu zajistí odnímatelná mobilní teleskopická anténa, kterou lze nahradit i stolní anténou s magnetem pro lepší stabilitu. Instalace DVB-T tuneru je velice jednoduchá a stačí stáhnout aplikaci Google Play.

Mezi podporovanými zařízeními nenaleznete pouze kompletní řadu tabletů Point Of View, ale i další tablety a mobilní telefony jako například oblíbená řada Samsung Galaxy, Asus Nexus 7 a další.

Point Of View DVB-T

Specifikace:

Podpora formátů: DVB-T
Frekvence: 177,5 – 226,5 MHz (VHF), 474 – 858 MHz (UHF)
Podpora modulací: 16, 64QAM, QPSK
Šířka pásma: 6,7,8 MHz
Další podporovaná zařízení:

– Samsung Galaxy Nexus
– Samsung Galaxy SII
– Samsung Galaxy SIII
– Samsung Galaxy Note
– Samsung Galaxy Note2
– Asus Nexus 7
– Acer ICONIA Tab A510
– ARCHOS 101 XS
– ASUS EeePad2 (TF201)
– HTC ONE X(OS 4.1.1 above)
– POV TABLETS: veškeré modely

Obsah balení: – POV micro USB DVB-T TV dongle
– Mini teleskopická anténa
– Stolní anténa s magnetem

 

Doporučená maloobchodní cena POV DVB-T TV je 1 200,- s DPH. Záruka na toto zařízení je 24 měsíců.
Více informaci na:  www.point-of-view.cz.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)