Bře 252013
 

Když Google nedávno oznámil, že končí s prodejem aplikace Snaseed pro platformu stolních počítačů, docela jsem se obával o osud všech aplikací z produkce Nik Software. Dnes však Google vydal nové prohlášení, ve kterém oznamuje změny v distribuci a hlavně v ceně celé kolekce Nik Software.

 

Hlavní změnou je také to, že od nynějška nelze pořídit jeden samostatný plugin. Lze zakoupit pouze celou kolekci pluginů za cenu 149 USD. Všichni jistě znají, o které pluginy se jedná. Pro připomenutí tedy:

  • Color Efex Pro 4
  • HDR Efex Pro 2
  • Silver Efex Pro 2
  • Viveza 2
  • Dfine 2.0
  • Sharpener Pro 3.0

Dříve stály jednotlivé pluginy od 100 USD, celá kolekce Nik Software Complete Collextion Ultimate Edition pak vyšla na 500 USD. Nyní si tedy celou kolekci šesti pluginů můžete zakoupit za již avizovaných 149 USD.

Další změnou je také to, že se jednotlivé pluginy nebudou instalovat každý zvlášť, ale mají společný instalátor, ve kterém si zvolíte, které pluginy chcete naistalovat na Vaše PC.

google_niksoftware

Tato kolekce pluginů je první edicí, kterou Google vydává již pod svou značkou. Připomínám, že Google odkoupil společnost Nik Software v září 2012. Společnost Google prohlašuje, že i nadále hodlá pokračovat ve vývoji a podpoře těchto pluginů.

Pokud jste si zakoupili některý z těchto pluginů v posledních 5-ti letech, dostanete od Google celou kolekci zdarma. A kdo si koupil celou kolekci pluginů 22.2.2013 a později, bude mu vrácen rozdíl z ceny.

Opravdu velké snížení ceny, teď už se vyplatí do těchto pluginů investovat. Na naše české kačky to vyjde na cca 3.000.-Kč. Pokud tyto pluginy ještě neznáte a chtěli by jste si je vyzkoušet, můžete si ze stránek Nik Software stáhnout 15-ti denní zkušební verzi. Na stejných stránkách najdete i systémové požadavky.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)