Bře 282013
 

Server Hawaii News Now zveřejnil zajímavý příběh o putování jednoho v moři ztraceného fotoaparátu. Když byla Lindsay Scallan z Newnan (Georgia, USA) v roce 2007 na dovolené na Havaji, ztratila při potápění v moři svůj fotoaparát Canon PowerShot ve vodotěsném pouzdře. Po šesti letech se tento fotoaparát objevil na  pobřeží Tchai-Wanu. Při svém šestiletém putování mořem urazil přes 8000 kilometrů.

 

Ke ztrátě došlo při potápění za obtížných podmínek, moře bylo rozbouřené a ve vodě bylo plno písku. Lindsay Scallan se smířila se ztrátou svého fotoaparátu a už ani nedoufala, že by se mohl najít. K jejímu velkému překvapení se fotoaparát po šesti letech objevil na pobřeží Tchai-wanu, což je více jak 8000 kilometrů od místa ztráty.

Fotoaparát nalezl zaměstnanec firmy China Airlines Douglas Cheng. Tato letecká společnost požádala Hawaii News Now o pomoc při nalezení majitele, kterého bylo vidět na několika snimcích, které  byly uloženy na paměťové kartě.

Jsem ohromena, že se můj fotoaparát po tak dlouhé době našel a na kartě zůstaly všechny mé fotografie nedotčeny“ řekla Lindsay. Šťastný konec jednoho příběhu. Společnost China Airlines pozvala Lindsay na výlet do Tchai-wanu, aby si mohla svůj nalezený fotoaparát vyzvednout.

2371937_G

Zdroj: Hawaii News Now.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)