Bře 302013
 

Fotobatoh Tamrac Evolution 9 je největší z žady tří batohů Evolution. Nabízí jedinečnou všestrannost a rychlý přístup k uložené fotografické technice. Díky systému Tamrac Triple Access System™ nabízí tři různé způsoby přístupu k uloženému fotografickému vybavení – pomocí jednoho předního a dvou bočních vík. Evolution 9 je perfektní pro uložení digitální jednooké zrcadlovky s gripem a nasazeným objektivem do délky 22 cm, několika dalších výměnných objektivů a blesku. Zadní polstrovaná kapsa pojme 17″ laptop až do rozměru 44 x 28 x 4 cm.

 

Série fotobatohů Tamrac Evolution nabízí jedinečnou všetstrannost. Díky unikátnímu systému nosných popruhů lze batony série Evolution nosit třemi možnými způsoby – jako batohy nebo jako brašny sling pack s využitím jednoho z popruhů na levém nebo pravém rameni. K uloženému vybavení lze přistupovat rovněž třemi možnými způsoby, a to pomocí systému Tamrac Triple Access System™.

Při nošení ve stylu fotobatohu je váha rozkládána dvěma polstrovanými ramenními popruhy, bederním popruhem a hrudním popruhem. Pro rychlý přístup k uloženému vybavení stačí sejmout z ramene jeden z popruhů, přetočit batoh dopředu a otevřít boční víko – získáte přístup k digitální jednooké zrcadlovce s nasazeným objektivem. Pro přístup k dalšímu vybavení stačí přetočit batoh na druhé rameno a otevřít boční víko na druhé straně batohu. Na vnitřních stranách obou bočních vík se nachází dvě praktické kapsy na paměťové karty a kapsa na odložení krytky objektivu při fotografování.

tamrac_evolution_9_1

Chcete-li přeměnit batohy série Evolution na brašny Sling Pack, připojte křížem jediný ramenní popruh – červeně označené pro přenášení na pravém rameni, modře označené pro přenášení na levém rameni. Druhý ramenní popruh se snadno skryje. Je-li batoh sejmutý, lze k veškerému vybavení přistupovat pomocí víka hlavního prostoru.

Vnitřní přepážky hlavního prostoru jsou polstrované a nastavitelné. Kapsa Windowpane Mesh™ na vnitřní straně předního víka je ideální pro viditelné uspořádání drobného příslušenství. Polstrovaný horní prostor batohu slouží k uložení lehké větrovky, jídla nebo dalšího fotografického příslušenství. Síťovaná kapsa na vnitřní zadní straně horního oddílu slouží k bezpečnému uložení malého příslušenství, zatímco kapsa Windowpane Mesh™ na vnitřní straně víka přehledně pojme další drobného příslušenství.

Layout 1

Série batohů Evolution je vybavena poutky a kapsou pro nohu stativu Tamrac QuickClip™ umožňující snadné upevnění a přenášení stativu. Na obou bočních stranách batohu se nachází kapsa se zipem pro drobné příslušenství jako je iPod nebo telefon. Pravá kapsa obsahuje vyjímatelnou pláštěnku, kterou lze přetáhnout přes batoh v extrémních klimatických podmínkách. Batoh Evolution 9 umožňuje uložení většiny notebooků s velikostí monitoru do 17″ do samostatné kapsy, která nenarušuje prostor pro fotografické vybavení. Poutka na spodní straně slouží k upevnění dalšího drobného příslušenství.

Ceny batohu Tamrac Evolution 9 se u našich prodejců značně liší, jak u nás (ne)dobrým zvykem. Nejlevněji jej nabízí podle Heureka.cz e-shop www.fotobatohy.cz, za 3.790,-Kč.

Zdroj: www.ekgfoto.cz.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)